Leczenie odwykowe


Każdy człowiek musi stawiać czoła różnym przeciwnościom. Na każdego czekają wzloty oraz upadki – to naturalne. Jednak niektóre skumulowane sytuacje sprawiają, że człowiek się poddaje i ucieka zamiast walczyć. W takich przypadkach często pojawia się nałóg, który potrafi podporządkować sobie całe życie człowieka i całkowicie je zdezorganizować. Państwowe oraz prywatne ośrodki odwykowe oferują w takich przypadkach odtruwanie poalkoholowe oraz pomoc w postaci leczenia narkomanii, hazardu, lekomanii oraz innych uzależnień.

W zakresie świadczonych przez nas usług znajduje się odwykowe leczenie hazardu i narkomanii. Ponadto oferujemy odtrucie alkoholowe. Prywatny ośrodek terapii uzależnień Lewin pomaga również osobom, których nałogiem stały się dopalacze oraz leki. Na tej stronie mogą Państwo zapoznać się ze szczegółowymi informacjami o nas – o tym, co nas wyróżnia, na czym polega terapia i nie tylko.

Przeczytaj:

Jak wygląda pobyt w prywatnym ośrodku terapii uzależnień?

W zależności od rodzaju i stopnia uzależnienia, leczenie w formie stacjonarnej trwać może do 180 dni. Niektórzy pacjenci spędzają u nas miesiąc, inni dwa, a jeszcze inni nawet pół roku. Nie da się bowiem jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, jak długo powinna trwać terapia – to sprawa bardzo indywidualna.

Prywatny ośrodek terapii uzależnień zapewnia pacjentom całkowitą anonimowość. Dane naszych pacjentów nie są udostępniane w żadnych bazach dotyczących osób uzależnionych. Na czas pobytu w ośrodku wystawiamy zwolnienia lekarskie. Zapewniamy 15 miejsc noclegowych z pełnym wyżywieniem i domową atmosferę. Zajęcia terapeutyczne odbywają się codziennie, oprócz niedziel, w dwóch sesjach grupowych i jednej indywidualnej. Nasi doświadczeni terapeuci pracują na autorskich programach. W niedziele prowadzimy konsultacje dla rodzin osób uzależnionych. Po zakończeniu pobytu naszym pacjentom oferujemy leczenie ambulatoryjne. Zapewniamy konsultacje lekarskie i całodobową opiekę terapeutyczną.

Leczenie odwykowe w ośrodku to nie tylko terapia grupowa i rozmowy z psychoterapeutą. Oferujemy szeroką gamę propozycji spędzania czasu wolnego, które pomogą pacjentom na nowo odkryć dawne pasje, znaleźć nowe zainteresowania i docenić jakość życia w trzeźwości. Nasi podopieczni korzystają z możliwości spacerowania po lesie i górskich wędrówek, spędzają wieczory przy ognisku i grillu, mogą wychodzić na basen, saunę lub kręgle. Do ich dyspozycji na terenie ośrodka są również siłownia i tenis stołowy.

Zadzwoń do nas. Telefon: +48 691 103 691
Zadzwoń terazZadzwoń teraz